Meie põhitegevus  – on igasuguste tekstiili toodangute disain ja õmblemine mõistliku hinnaga.
 
Meie firma pakub klientidele laia sortimendi kaupu ja erinevaid õmlusteenusi, samuti ka tekstiili valmistoodangut igale maitsele:
  • – aknakardinate, eesriiete, kardinate, puupitside disain ja valimine, fassongide väljatöötamine ja õmblemine (suur valik)
  • – pleedid, diivani- ja mööblikatted, voodipesu, laudlinad, linikud, furšett-seelikud, toolikatted – erineva keerukusega tööd
  • – erinevate suurustega padjade tootmine ja õmblemine (dekoratiivpadjad, diivanipadjad ja padjad autosse) 
  • – sublimatsiooni trükk ja tikkimine erinevatele kangatüüpidele iga raskusastmega ja igas värvis
  • – suveniirtoodete valmistamine (padjad, põllid ja muud sarnased tooted)
See on ainult väike ülevaade meie teenustest!
 
Meie professionaalide meeskond  on alati valmis Teie tellimuse täita kiirelt ja kõrge kvaliteediga. Meie hinnad ja töö kvaliteet üllatavad Teid meeldivalt!

Tekstiiliga töötame virtuoosselt!

Enda poevõrku arendamisel üritame jääda Teile huvipakkuvateks. On ammu selge, et interjööri ja kodutekstiili tooted, sarnaselt riiete ja jalanõuga, sõltuvad moest. Interjööri trendid vahetuvad, ilmuvad uued  huvitavad aknakardinate materjalid, arenevad ka nende valmistamise tehnoloogiad. Hoiame kätt muudatuste pulsil ning oleme alati kursis  hooaja uudistega. Meie kauplus pakub erinevaid  kaasaegseid kangaid – praktilisi ja ilusaid, soodsaid ja eksklusiivseid, samuti on olemas konstruktivsete elemendite ja aksessuaaride lai valik, regulaarselt uuenevad kollektsionid.

Meie missioon:

Aidata inimesed teha enda kodu kaunimaks ja organiseeritumaks meie ressursside ja ideede abil.

Me usume et:

ilus, puhas ja hubane kodu on õnneliku pere hädavajalik koostisosa. Sellise kodu loomine ei nõua palju kulutusi ega sadu  ruutmeetreid. Kõik, mis on vajalik – inspiratsioon, ligipääs vajalikele ressurssidele, motivatsioon ja hing, mida Teie enda kodu sisse panete. Luksus ja lihtsus ei välista teineteist.